Witaj w CARGO

Witaj w miejscu, gdzie z najwyższą starannością wybieramy składniki do podawanych potraw. Sezonowana na sucho, polska wołowina, świeże ryby i owoce morza przyjeżdżające tu z największych targów Europy oraz rozbudowana selekcja win. To tylko niektóre specjały, które spotkasz w nowej, jesienno-zimowej karcie.

Rozkoszuj się naszymi daniami na miejscu, lub odwiedź DELIkatesy i zabierz do domu wysokiej jakości mięsa i dodatki, aby przyrządzić je swoim najbliższym.

Delikatesy

Wykorzystaj czas, gdy przygotowujemy dla Ciebie zamówione dania i zapoznaj się z ofertą naszych DELIkatesów. Znajdziesz tam rarytasy, które tylko czekają, aż wskażesz je palcem.

Nasza obsługa zapakuje dla Ciebie dowolnej grubości stek z sezonowanej na sucho, polskiej wołowiny, kawałek aromatycznego, dojrzewającego sera lub świeżą rybę. Możesz cieszyć się ich smakiem w domowym zaciszu, z najbliższymi osobami.

Zaproponujemy Ci również świeże, domowe sosy, masła oraz inne dodatki, które robimy sami, a także aromatyzowane oliwy produkowane specjalnie dla nas.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół